Plich & Partners
 
 


Oferujemy

  • możliwość nabycia praktycznych umiejętności doradczych w zakresie obsługi klientów korporacyjnych,
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów,
  • miłą atmosferę pracy,
  • obiektywne kryteria oceny,
  • możliwość odbycia praktyk w zagranicznych biurach KS International, w tym w biurze Kingston Smith LLP w Londynie.

Kogo poszukujemy

Poszukujemy absolwentów oraz studentów IV i V roku kierunków prawniczych lub ekonomicznych zainteresowanych karierą doradcy podatkowego bądź konsultanta do spraw dotacji unijnych.

Wymagania

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności analitycznych oraz sprawnej identyfikacji kwestii istotnych z perspektywy oczekiwań klienta. Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem.

Proces rekrutacji

Rekrutacja składa się z 3 etapów. Jej celem jest wyłonienie przyszłych pracowników spółki. O wyborze decydują wyłącznie umiejętności kandydatów zaprezentowane w czasie poszczególnych etapów rekrutacji.

Etap I

W ramach etapu I analizowane są aplikacje kandydatów. W celu rozpoczęcia procedury rekrutacyjnej należy przesłać CV oraz list motywacyjny w wersji polskiej i angielskiej na adres: office@plich.com

Etap II

Na podstawie przesłanych aplikacji zapraszamy wybranych kandydatów do siedziby spółki na pisemny test kwalifikacyjny. Test trwa około dwóch godzin i bada umiejętności analityczne, językowe oraz orientację na zagadnienia istotne z perspektywy klienta. Wynik testu jest najważniejszym kryterium oceny kandydatów.

Etap III

Rozmowa kwalifikacyjna służy weryfikacji wyniku testu i w przypadku decyzji o zatrudnieniu kandydata, omówieniu warunków współpracy.

 
 
 


© 2007 Plich&Partners All rights reserved